Vispārēja informācija par konkursu

Projekta mērķis ir aizraujošā veidā parādīt bērniem, kā mēs katrs atsevišķi un visi kopā varam rūpēties par putniem sezonas aukstajos mēnešos un cik maz nepieciešams, lai putni būtu pabaroti.

Projekts bērniem sniegs iespēju pašiem kļūt par putnu pētniekiem, iepazīstot dažādas putnu sugas, kā arī prakstiskā un radošā veidā izpildot uzdevumus, iegūt balviņas.

Augšupielādē konkursa darbu

Attēli un īss pabeigto darbu apraksts ir jāaugšupielādē.

Iesūtītie darbi tiks publicēti Putnu draugs Facebook lapā un mājaslapā www.putnudraugs.lv

Nodod savu balsi

Heijā-hopsā, mīļie putnu draugi!!!

Savu balsi par mīļākajiem darbiem vari nodot šeit no 01.12.2019

120

skolas

450

konkursa darbi

3800

balsis

3

uzvarētāji

Link to: Iesniegtie darbiLink to: Uzvarējušie darbi

Apskati, kādus lieliskus darbus par putnu tematiku bērni izgatavoja 2018./2019. gadā.

Konkursa Putnu draugi 2018/2019 uzvarētāja ir Randveres skolas 2. C klase.

Finālā iekļūst 12 dažādas komandas. Katrai komandai finālā ir paredzēta viena vieta. Ja kāda komanda iekļūst finālistu vidū vairāk nekā vienu reizi, tā gan saņem starpbalvu, bet vietu finālā bez starpbalvas šādā gadījumā saņem komanda ar nākamo labāko rezultātu.

Konkursa darbus vērtē žūrija, kurā ir AS Balsnack International Holding vērtēšanas komisija. Vietnē Facebook notiek publisks balsojums, kurā par uzvarētāju paziņo konkursa darba attēlu, kurš visvairāk atzīmēts ar “like”.

Konkursā Putnu draugi var piedalīties grupas līdz pamatskolas beigām. Konkurss ir galvenokārt paredzēts pamatskolas vecuma jauniešiem, piemēram, skolu, klubu, jauniešu centru un interešu pulciņu skolēniem, bet piedalīties ir aicināti arī jaunāki.

Melānija Ūdre

Projekta vadītāja