Balsnack meklē lielākos putnu draugus!

Putnu draugi – Pirmo reizi Latvijā! ????

 

Jau ceturto gadu pēc kārtas Balsnack uzņēmums organizē konkursu Igaunijā un pirmo gadu projekts norisināsies arī Latvijā! Konkurss ir galvenokārt paredzēts pamatskolas vecuma jauniešiem, piemēram, skolu, klubu, jauniešu centru, bērnudārziem un interešu pulciņu skolēniem.

 

Grupas lielums nav noteikts, bet katrai komandai ir jābūt vismaz vienam pieaugušam vadītājam. Projekta mērķis ir aizraujošā veidā parādīt bērniem, kā mēs katrs atsevišķi un visi kopā varam rūpēties par putniem sezonas aukstajos mēnešos un cik maz ir nepieciešams, lai putnu būtu pabaroti.

 

Lai piedalītos konkursā, grupām jāaizpilda reģistrācijas anketa https://www.putnudraugs.lv/registresanas/ līdz 2020. gada 13. janvārim. Visiem reģistrētajiem dalībniekiem tiks nosūtīts starta komplekts – Balsnack putnu barība un našķi. Draudzīgākā komanda tiks noskaidrota aprīļa beigās, kura balvā saņems neaizmirstamu ballīti 500 eiro apmērā un kaudzi ar našķiem.

 

Pagājušajā gadā Igaunijā piedalījās vairāk nekā 100 dalībnieku un starp 12 finālistiem galveno balvu saņēma “Randveres skolas 2. c klase”. Video igauņu valodā par uzvarētājiem varat noskatīties  šeit.